TWÓRCZE DZIECIAKI

Entuzjazm jest energią, którą natura obdarowała każdego z Nas. Warto ją pielęgnować i podtrzymywać  tę wewnętrzną siłę w naszych dzieciach.  Z tej filozofii wyrosły Twórcze Dzieciaki – projekt, który z niegasnącym zapałem realizujemy od lat.

Stwarzamy dzieciom przestrzeń by rozwijały swój twórczy potencjał wśród uważnie towarzyszących dorosłych. W radości, spontanicznej zabawie i z poszanowaniem dziecięcych potrzeb i emocji. Nasze spotkania mają formę warsztatów, podczas których dzieci poprzez twórcze działania rozwijają swoje zainteresowania i pasje. W swoim indywidualnym tempie, bez oceniania za to z dużą życzliwością i uważnością. Malują, projektują, tańczą, eksperymentują i słuchają niezwykłych opowieści z różnych stron świata. Nasze warsztaty bazując na naturalnej dziecięcej ciekawości, zachęcają do samodzielnych poszukiwań i realizacji własnych projektów. Dają przestrzeń na pogłębianie relacji rodzic-dziecko, a także pomagają nam dorosłym odnaleźć w sobie twórczy potencjał, który często spoczywa pod grubą warstwą kurzu.

W tym roku po raz pierwszy przenosimy nasze działania do przestrzeni wirtualnej. W nowej formule chcemy Was wciąż inspirować do twórczych działań z dziećmi. Wspierać ich naturalną ciekawość i entuzjazm – tę wewnętrzną siłę o która teraz warto zadbać szczególnie. Na naszym blogu na bieżąco będziemy publikować inspirujące wpisy z pomysłami na spędzenie wartościowego, twórczego czasu z dzieckiem. Swoje pomysły przedstawią Wam nasi doświadczeni edukatorzy, którzy od lat z niegasnącym entuzjazmem współtworzą z nami Twórcze Dzieciaki.

Natomiast zamiast zaplanowanych wykładów i warsztatów dla rodziców i nauczycieli przygotujemy opracowania pogłębiające Waszą wiedzę na temat dziecięcej kreatywności oraz sposobów na wspieranie twórczego potencjału dzieci.